ВІДЕО. Найстарша націоналістична організація «СОКІЛ» під час відзначення свого 125-РІЧЧЯ заявила про підтримку ЄДИНОГО КАНДИДАТА ВІД ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ НАЦІОНАЛІСТІВ РУСЛАНА КОШУЛИНСЬКОГО

Наша мета – здобути перемогу над усіма ворогами українського народу, над ворогами Української держави як зовнішніми, так і внутрішніми. Щоб наступне покоління Сокільців уже не знало, що таке боротися проти окупації; уже не знало, що таке боротися проти режиму внутрішньої окупації, з яким ми стикалися і стикаємось, на жаль, сьогодні. 

🔴🔴🔴ВІДЕО🔴🔴🔴

Ми маємо принести перемогу Українській нації і Українській державі. 

Слід зазначити важливу тезу: націоналістична боротьба, яка не ставить собі за мету здобути владу в державі, є марною. Для нас державна влада не є самоціллю, для нас державна влада є інструментом реалізації наших ідей, вона є інструментом наведення українського порядку в Українській державі. 

Тому сьогодні ми хочемо офіційно заявити, що організація «Сокіл» долучається до об’єднаних сил націоналістів і оголошує про підтримку єдиного кандидата від українських націоналістів на посаду Президента України – Руслана Кошулинського.

Приєднуйся!