За рік “Сокіл” провів понад 2000 акцій по всій країні

23 грудня в Києві відбувся З’їзд Всеукраїнської громадської організації “Сокіл”, на якому було підбито підсумки діяльності за 2018 рік, проаналізовано проведену роботу та окреслено плани на 2019-й.

За цей рік сокільці по всій країні провели колосальну кількість різноманітних заходів по всій Україні (понад 2000). Географія діяльності ВГО “Сокіл” кожного року лише зростає, зокрема, у 2018 році були створенні нові районі осередки у Хмельницькій області, а також у Бахмуті, що на Донеччині.

Члени ВГО “Сокіл” продовжують нести службу в Збройних Силах України, в тому числі в зоні бойових дій.

Сокільці продовжили роботу в межах підстаршинської школи Організації та вишколили нову когорту майбутніх лідерів. ВГО «Сокіл» виступила організатором та співорганізатором ряду фестивалів сучасної української музики, зокрема «Фестиваль нескореної нації Холодний Яр» та «Голосіївська криївка». За цей рік націоналістами було проведено ряд не лише регіональних, а й всеукраїнських вишколів, таких як: “Вовчак Січ.Клич Героїв”, “Простір Сокола імені Мирослава Мисли”, “Гарт Волі” та “Гайдамацьке коло”.

Значна частина осередків має близький результат по своїй діяльності, проте цьогорічним лідером є Київський осередок, який, відповідно, прийматиме у себе проведення Маршу правих традицій, присвяченому 125-ій річниці Організації «Сокіл» в лютому 2019 року. Зокрема, за активний внесок у національно-патріотичне виховання української молоді та сприяння проведенню заходів був відзначений подяками та пам’ятними подарунками ряд сокільців.

Участь у роботі З’їзду взяли, зокрема, голова служби молодіжної політики ВО «Свобода», голова Організації «Сокіл» у 2013-2014 роках, доброволець Руслан Андрійко та народний депутат України Андрій Іллєнко.

Приєднуйся!