ЗАХОПЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ КОРАБЛІВ (ФОТО)

Всеукраїнська громадська організація “Сокіл” завжди заявляла про більш агресивну і жорсту позицію відносно захисту української акваторії.

Саме тому, сьогоднішні дії командування військово-морських сил та, зокрема, Генштабу України можуть сприйматись як гібридний пацифізм, з яким вони діяли в сухопутному конфлікті в 2014-му році. Патріотичне середовище вимагає звернення уваги всієї громадськості, зокрема, як ветеранських організацій так і політичних щодо вимог адміністрації Петра Порошенка діяти адекватно на пряму російську загрозу в акваторіях Азовського та Чорного морів.

По-друге, варто зазначити про те, що попри піар з приводу реформ армії та підняття бюджету на достатній рівень так і не переведено фінансування та реозброєння той самої бази бойових плавців і підсилення реальним, якісним і доктринально-потрібним озброєнням саме військово-морські сили. Катери, на яких піарився Порошенко, не можуть здійснювати ніякої іншої функції окрім охорони акваторії від контрабандистів і дрібних диверсійних груп. У широкому військо-морському конфлікті Україні потрібне як стратегічне ракетне озброєння так і стратегічні бойові кораблі для підсилення наших військово-морських сил.

ВГО “Сокіл” висловлює свої щирі співчуття полоненим та постраждалим українським військовослужбовцям ВМС.

Друг “Шульц”.

Приєднуйся!